יום חגיגת בת מצווה בכותל בשנת 2024

אירוע מרתק מרגש ויחודי

בת מצווה הוא יום  המציין את הגעתה של הנערה  לגיל 12 בא היא הופכת מילדה לנערה, שבו היא מקבלת על עצמה עול תורה ומצוות כמו שנאמר במשנה  "בן שלוש עשרה למצוות "ובת שתיים עשרה למצוות"(אבות ה',כ"ה)

בימנו נוהגים לחגוג גם לבת "בת מצווה בכותל" היות והבת לא עולה לתורה ולא מניחה תפילין, זה לא צריך להיות הסיבה לעצור את המסיבה.

תוכנית בת מצווה מה זה כולל?

הכינו תוכנית המותאמת במיוחד לכלת בת המצווה. דווקא בכותל איפה  שמעולם לא זזה שכינה ,המהווה השראה וחיבור למסורת של העם היהודי .

המצוות היחודיות לנשים הן הדלקת נרות, נידה והפרשת חלה . ולכן הדגשנו את  ההכרות עם מצוות "הפרשת חלה" בטקס ייחודי בכותל (לפרטים נוספים ניתן להתקשר)

גם מקובל שאבי כלת הבת מצווה עולה לתורה ומברך את ביתו בברכה מיוחדת שהוכנה לזה והפעם הגברים זורקים את הסוכריות.

אצלנו בונים את התוכנית יחד אתכם שתתאים עבורכם מכל הבחינות . מההסעות, צלמים, מדריכים, אטרקציות, ארוחת בוקר, מתופפים חופה ושופרות, הפרחת בלונים הפעלות לחגיגת בת המצווה ועוד….

בת מצווה בעיר הקודש

בניית תוכנית לפי דרישות הלקוח

 

חשוב ליזכור יום כזה בירושלים יכול להיות יום מוצלח ובלתי נישכח! אך חשוב להכין הכל מראש ולקחת אנשי מיקצוע שיבצעו בדיוק את מה שביקשתם והכי חשוב שהכלת בת מצווה תרגיש שמחה ומאושרת יחד אתכם ההורים וכל המוזמנים האחרים.

בת מצווה מין המקורות: הרב ויינברג, מגדולי הפוסקים האורתודוקסיים, כתב כי: "שורת ההיגיון הישר וחובת העיקרון הפדגוגי, שחייב כמעט לחוג גם לבת את הגעתה לחיוב המצוות. והפליה זאת שעושים בין בנים לבנות בנוגע לחגיגת הבגרות, פוגעת קשה ברגש האנושי של הבת הבוגרת" (שרידי אש, חלק ב' סימן צג).

מידע רלוונטי

מידע לפי קטגוריה

מאמרים באותו נושא: