ארגון בר/בת מצווה בכותל בחורף 2024

מה עושים ביום גשום?

אם יש לכם בר מצווה או בת מצווה לבן או לבת בקרוב, אתם בטח בשיא ההתרגשות. ואכן, בר או בת מצווה אלו אירועים משמחים ומרגשים, בהם הבן או הבת עוברים מילדות לבגרות. בר או בת מצווה הם אירועים יהודיים וציון דרך חשוב בו החתן או הכלה מקבלים עליהם עול מצוות, וגם אם מדובר על משפחה חילונית עדיין יש לזה משמעות.

אתם תרצו מן הסתם לארגן אירוע מיוחד ובלתי נשכח והכותל הוא בהחלט המקום לקיים בו אירוע כזה. גם אם מדובר על החורף, ארגון בר ובת מצווה בכותל בחורף הוא דבר אפשרי, וכל מה שצריך הוא לדאוג לכל פרט באירוע.

איך מתכוננים לאירוע בחורף?

ארגון בר ובת מצווה בכותל בחורף אפשרי וצריך רק להיות מתוכנן מכיוון שמדובר על אירוע תחת כיפת השמים. מיותר לציין שאם מדובר על יום גשום במיוחד אתם בבעיה רצינית, למרות שגם לזה יש פתרון.

🔗 אנו ממליצים להרשם לקורס ארגון בר מצווה בכותל חינם בלחיצה כאן

עליכם ליידע את המוזמנים שלכם להביא עימם בגדים חמים ומטריות, לארגן הסעה (במידה ויש כזו) כמה שיותר קרוב אל הכותל ולשאר המקומות ביום הזה, אם יש גם ארוחה במסעדה עליכם לוודא שהישיבה היא בפנים ולא בחוץ.

ובכלל, לתת את הדעת לעניין הגשם והקור אך אם לא מדובר על מזג אויר קיצוני אין סיבה ממש לשנות את התוכניות.

בר מצווה בחורף
מקום תפילה לנשים ביום גשום

מה עוד אפשר לעשות באותו היום חוץ מלהיות בכותל?

עליכם ליידע את המוזמנים  להביא איתם בגדי חודף מטריות, את התהלוכת המתופפים ושופרות נערכים בתחת לקשתות בכניסה לשער הבידוק ואין שום פגיע באיכות התהלוכה. 

🔗 כל המסעדות במקום אחד, לחץ כאן

את הטקס עליה לתורה עורכים בבית כנסת קשת וילסון ונשים נכנסות דרך מנהרות הכותל (כניסה חינם), ונכנסות לעזרת נשים, מקום יפה וכן ניתן לראות את הבן עלה לתורה. את הצילום צלצ=מים מצלמים בתוך בית הכנסת ומסעדה כבר לא צריך לאכות בחוץ. אז הכל בדר הכל מסודר אין דאגות בשום יום החגיה. 

קשת וילסון
בר מצווה בית כנסת הכותל

מידע רלוונטי

מידע לפי קטגוריה

מאמרים באותו נושא: