לא מבטלים בר מצווה בירושלים בחורף

מזל טוב, ילדכם בן 13, הגיע הזמן לחגוג לו בר מצווה. ביחד עם תאריך יום הולדתו של בנכם, הגיע גם החורף. אתם נורא רוצים לערוך לילדכם בר מצווה בירושלים בחורף אבל תוהים האם ניתן לערוך את האירוע ואפילו שוקלים לבטל ולעשות אירוע רגיל.

כדאי שתקראו את המאמר הזה לפני שתחליטו, אנחנו מבטיחים שבסופו, תדעו שאתם יכולים לערוך בר מצווה רוחנית, כייפית ושמחה בחורף, בדיוק כמו בקיץ.

דבר ראשון שחשוב זה לקחת חברת ארגון אירועים מנוסה

כדי לערוך בר מצווה בכותל בחורף צריך להיות עם יכולת התארגנות מהירה לאירוע. למה? כאשר מגיע הילד לגיל 13, אפשר להתגמש עם יום אירוע בר המצווה שלו. בחורף הישראלי אין הרבה ימיי גשם. בנוסף, התברכנו בתחזית מזג אוויר מדויקת יחסית, שנותנת לנו צפי של כמה ימים קדימה. זה אומר, שאם יש יום שני או חמישי שאנחנו יודעים עליו כמה ימים מראש שאין בו גשם, אפשר להתארגן מהר ולערוך את האירוע.

ארגון מהיר מאוד של אירוע זה משהו שרק חברת ארגון אירועים מנוסה יודעת לעשות, לכן מומלץ מאוד לקחת רק חברה מקצועית ומנוסה לארגן לכם את האירוע.

איך לחסוך עד 2800 שקל בארגון בר מצווה ?

חברה מקצועית יודעת גם לעשות שמחה רבה ביום גשום

אחד המרכיבים החשובים של בר מצווה בירושלים בחורף, שנערך בכותל, זה תהלוכת הנגנים שמתחילה את האירוע. לנו יש רעיונות כניסה לבר מצווה  עם תהלוכת נגנים גם כאשר יש יום גשום. ראשית, גם אם יש יום עם גשם, לא כל היום גשום. אפשר בהחלט לנצל חצי שעה, שעה, של הפוגה לטובת תהלוכת הנגנים. אם אתם לא מפחדים להירטב ואין לכם בעיה עם מטריות, אנחנו נשמח להיות עם מטריות ואם נרטבים, הגשמים הם גשמי ברכה.

אם לא רוצים להסתכן בלהירטב, יש סככות סמוכות לכותל שבהן בהחלט אפשר לערוך את מעגלי הריקודים בשמחה רבה עם כל האטרקציות שאנחנו מציעים.

מה אם העלייה לתורה

כל מקום סמוך לכותל הוא ברמת קדושה גבוהה כמו כל בית כנסת לבר מצווה בירושלים.  עלייה לתורה בירושלים בכותל בחורף תמיד עורכים בקשת וילסון. זהו המתחם המקורה של הכותל, המהווה את בית הכנסת של הכותל. במתחם יש את כל מה שצריך כדי לערוך טקס עלייה לתורה מהנה, רוחני ומלא עניין ותוכן בעל ערך מוסף. הרבה מאוד חתני בר מצווה, משפחות ואורחים ערכו את טקס העלייה לתורה בקשת וילסון וכולם נהנו בדיוק באותה מידה שנהנים בשאר המקומות בכותל.

שאר האירוע מתנהל במתחמים סגורים כך שאין משהו מיוחד בו

מלבד תהלוכת הנגנים שמתנהלת בבר מצווה בירושלים בחורף  בכותל, כחלק מרעיונות לבר מצווה בחורף, אנחנו עורכים את כל האירוע במתחמים סגורים. החל מארוחת הבוקר, אותה עורכים בבית קפה, דרך סיור שעורכים עם אוטובוס שמסיע את באי האירוע לאתרי תצפית נבחרים שעליהם מסביר מדריך מצוין ולבסוף, ארוחת הצהריים שהיא במסעדה סגורה ונעימה שיש בה הרבה אוכל ושמחה. אירוע בר מצווה בחורף לא יורד בשום דבר מאירוע בר מצווה בכל עונה אחרת בשנה. אל תדחו את בר המצווה של ילדכם, תחגגו אותה כבר בחורף הזה.

אנחנו נערוך לכם  בר מצווה בירושלים ניתן לראות כאן בחורף בצורה שמותאמת בדיוק לחורף הישראלי. צרו איתנו קשר כבר עכשיו ובחורף הקרוב יהיה לכם גם גשמי ברכה וגם בר מצווה שמחה ומבורכת.

מידע רלוונטי

מידע לפי קטגוריה

מאמרים באותו נושא: